Co dostanete ? Kdy ? Za kolik ?

Focení svateb mám nastavené pro rok 2023 na cenu 10.900,- 

Co dostanete za tuto cenu ? Focení s časem dle domluvy a dle harmonogramu svatby (většinou cca 8+ hodin). Z tohoto celodenního focení získáte minimálně 1000 upravených fotografií v tiskové (plné) i webové (zmenšené) kvalitě. Fotografie odesílám do 4 týdnů od svatby. V plné kvalitě Zasílám přes úschovnu. V případě zájmu mohu zaslat poštou flash disk (+300,-). Ve webové kvalitě máte fotografie k dispozici na google disku (dají se odtud stáhnout). Tyto fotografie můžete rychle rozeslat mezi známými a stačí k tomu pouze odkaz, který Vám zašlu. Fotografie nechávám přístupné na google disku po dobu 3 měsíců.

Pokud máte zájem o focení pouze obřadu a společných novomanželských fotografií, cena za cca 3 hodiny focení s minimálně 200 upravenými fotografiemi činí 6.800,-.

Budu se těšit na Vaše příběhy a budu ráda za vyplnění nezávazného formuláře níže. Po jeho vyplnění a vzájemné domluvě posílám fakturu na zálohu po jejímž zaplacení je termín jen a jen pro vás. 

Ceník

10.900,-

Celodenní focení

  • Celý den
  • min. 1000 upravených fotografií zaslaných přes úschovnu

6.800,-

Focení obřadu

  • Cca 3 hodin
  • min. 300 upravených fotografií zaslaných přes úschovnu

1.000,-

Předsvatební focení

  • 1 hodina focení v exteriéru
  • 10 retušovaných fotografií zaslaných přes úschovnu
  • doprava mimo Prahu +5 Kč/km

Rezervace

Vyplňte prosím formulář

Pro nezávaznou rezervaci Vašeho termínu prosím vyplňte tento formulář. Odpovídám do 48 hodin a rezervace je platná až po vzájemné komunikaci a domluvě.

*V případě odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely komunikace ohledně služby. Pokud zaškrtnete "Souhlasím se zasíláním novinek a slev na e-mail", tak souhlasíte s využitím Vašeho emailu, jména a příjmení pro účely zasílání emailů se slevami či novinkami.

Vaše osobní údaje nejsou nikdy prodávány nebo vyměňovány, či předávány nějaké třetí straně za účelem obohacení. Výjimkou jsou cloudová úložiště, zasílání newsletteru a podobně.