Blog

Valentýn je po roce zase tu, jako každý rok. Pro někoho je to známkou konzumu, pro někoho oslavou lásky. I přesto je fotografování krásným dárkem, vzpomínku pro každého :)

Focení koček v ateliéru, a né v jejich přirozeném prostředí - doma, je náročné. Focení probíhá hodinu a často se stává, že se kočicka aklimatizuje až po 45 mimutách, nebo třeba vůbec. Prvních 30 minut se kočička nesmí do ničeho nutit a nejlépe fotit v blízkosti páníčka, který jí dává pocit bezpečí.

Projekt Potkej svoji fotografku fungující hlavně přes instagram pod hastagem #potkejsvojifotografku vznikl vlastně náhodou.

Vltavská kaskáda má pro mnoho lidí nedomyslitelný význam pro krajinu. Do krajiny pumpuje neskutečné množství vody, tím napomáhá ke zvýšení hladiny spodní vody, nebo pomáhá regulovat průtok a tím omezuje nebezpečí záplav. Součástí mé bakalářské práce byla i fotografická dokumentace okolí Orlické přehrady. Porovnávala jsem historii a současnost. pro...

Pro většinu z nás je mazlíček členem rodiny. Tráví s námi mnoho času, sdílí s námi chvíle radostné a rozveseluje nás, když jsme smutní. Nechte si mnou vytvořit profesionální fotografie, které Vám udělají radost. Vyfotografuji nejen Vaše mazlíčky samotné, ale i společně s Vámi.